
A NEVELÉS AZ ÉLET SZOLGÁLATA - PÉCSI RITA ELŐADÁSSOROZATA 3. ÉVAD - 8. előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, May 29 2025 5:30PM
A nő - az élet kapuja és hordozója
A női ";géniusz" a női eredetiség
A nőiségből fakadó feladatok, lehetőségek, sajátosságok - a családban, a társadalomban, az egyházban - léteznek ilyenek?
Család és karrier vonzásában
Minden nőben lakozik egy királynő?
Anyasebek
Mária - nő, feleség, anya, Krisztushordozó
Follemente Italian romantic comedy, 97 min, 2025 in Italian with Hungarian subtitles
Mi történik, ha valaki nem törvényekkel, hanem szeretettel akarja megváltoztatni a világot? Az 1500-as évek Rómájában, ahol az árva gyerekek az utcákon nőnek fel, Fülöp atya úgy éli meg hitét, ahogy senki más – mosollyal, jósággal, és a legszegényebbek felkarolásával. Tanítványainak is ezt tanítja.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Dumaszínház est
This summer at the Capital Circus of Budapest, we invite you on an exhilarating journey through time! Close your eyes,…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.