Álmomban megcsaltál
Ha férfi és nő értik egymást, abból csodálatos angol tragédiák születnek. Ha nem értik egymást, a legjobb francia vígjátékok.
Ha férfi és nő értik egymást, abból csodálatos angol tragédiák születnek. Ha nem értik egymást, a legjobb francia vígjátékok.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. június 2. péntek, 19:00
Álmomban megcsaltál
Francia Riviéra, 2020
A valóság néha egészen álomszerű. Angèle gondtalanul, boldogan él a férjével, Marc-kal egy tengeri panorámás luxusvillában, amit okosotthonná alakítottak. … És az álmok néha megrázóan valóságosak. Angèle azt álmodja, hogy a férje megcsalja, és amint felébred, elkezd a dolognak utánajárni. Használ a kapcsolatnak a féltékenység? Árt a kapcsolatnak a megcsalás? El lehet menni a „nagy Ő” mellett? Kétszer is?
Szereposztás
Angéle Ribadier................................... Gubás Gabi
Marc Ribadier...................................... Csőre Gábor
Simon Thomas.................................... Zayzon Zsolt
Denis Savinet...................................... Vida Péter
Thérése Lefort..................................... Tóth Eszter
Cyril Bonneau...................................... Nagy Viktor
Călin Moraru........................................ Tamási Zoltán
Felvételről közreműködik..................... Szabó Erika
Alkotók
Díszlettervező: Bagossy Levente
Jelmeztervező: Cselényi Nóra
Zeneszerző: Furák Péter
Asszisztens: Ozoroczki Erika
Súgó: Fitos Réka
Fordította: Hamvai Kornél
Rendező: Kelemen József
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”
Martonvásár idén nyáron is Beethoven-művekkel várja a zene szerelmeseit. Június végén és július elején a Nemzeti Filharmonikusok három estjén találkozhatunk a zeneszerző műveivel.
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0
Trois couleurs: Rouge francia-lengyel-svájci filmdráma, 96 perc, 1994 francia nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!