Anyád Kínja
SZÓRAKOZTATÓ JELENETEK 4 NŐRŐL, AKIK KELLŐ HUMORRAL, TABUK NÉLKÜL MESÉLNEK A CSODÁLATOS ANYASÁG KEVÉSBÉ VARÁZSLATOS ÉLMÉNYEIRŐL IS.
Tabumentes, formabontó, zenés színházi előadás 2 részben.
több
SZÓRAKOZTATÓ JELENETEK 4 NŐRŐL, AKIK KELLŐ HUMORRAL, TABUK NÉLKÜL MESÉLNEK A CSODÁLATOS ANYASÁG KEVÉSBÉ VARÁZSLATOS ÉLMÉNYEIRŐL IS.
Tabumentes, formabontó, zenés színházi előadás 2 részben.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. november 15. kedd, 19:00
Tavaly még lecsúszott két Bacardi Breezer, idén már két számmal nagyobb a blézer.
Korábban hajnalig nyúltak az óriás bulik, manapság óriás méretűek a bugyik.
Tűsarkú helyett könnyű topogó, szexi férfiak helyett egy pelenkás totyogó.
Partyktól volt hangos nemrég minden szombat. „Hol a cumi?” – mostanában ez gyakori mondat.
Felborult hormonháztartás – magasztos érzés –, ez már az anyaság, nincs itt semmi kérdés.
Szórakoztató jelenetek nőkről, akik kellő humorral fűszerezve, tabuk nélkül mesélnek a csodálatos anyaság kevésbé varázslatos élményeiről is.
Közreműködők és alkotók
Szereplők: HAUMANN PETRA | HORVÁTH LILI | KISFALVI KRISZTINA | OSZTER ALEXANDRA
Zenei vezető, dalszövegíró: Lombos Márton
Jelmez- és díszlettervező: Ruttka Andrea
Koreográfus: Szabó Anikó
Rendezőasszisztens: Balog Judit
Rendező: Tallós Rita
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
Az előadásban megidézett kor egybeesik A hattyúk tava ősbemutatójának idejével (1877). Ugyanakkor a XIX. század második fele az elburjánzó elmegyógyintézetek, állati lelkek által 'megszállt' betegek, a mentális kórképek kínzásokkal és egyéb furcsa módszerekkel történő kezelésének időszaka is.
A drámaiságában is szórakoztató előadás megtörtént eseményeket dolgoz fel. Az előadás hossza: 2 óra 30 perc 1 szünettel
opera Bemutató: 2026. szeptember 25.
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!