
Az én hibám - előbemutató
Fecske egyedül lakik. Fecskének nincs lakótársa. Elmenet a fizetése az albérletre. Saját mikrója van, internet-előfizetése. Harminc. Múlt. Alig. Van csaja is, maradék tészta a hűtőben. több
Fecske egyedül lakik. Fecskének nincs lakótársa. Elmenet a fizetése az albérletre. Saját mikrója van, internet-előfizetése. Harminc. Múlt. Alig. Van csaja is, maradék tészta a hűtőben. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 10. szombat, 15:00
Munkatapasztalattal bír. Eljár helyekre. Diplomás. Fecskét álmában előléptették: a szünetmenedzser nem főnök, de nem is beosztott. Nem lehet kirúgni, mert a saját maga főnöke. A szünetmenedzser nincs rajta a HR fizetési listáján. Nincs ilyen pozíció. Szünetmenedzser nem létezik.
A darab, amely Szarka Károly Az én hibám című regénye alapján készült, összegzése annak az egzisztenciális csődközeli léthelyzetnek, melyben azok a fiatal felnőttek osztoznak, akiknek nem jutott osztályrészül, hogy Budapesten legyen hátországuk. A monológ a vidékiek, a felköltözöttek, a kényszerből vagy ambícióból a fővárosban szerencsét próbálók életébe enged bepillantást és oldja humoros önleleplezésbe a harmincas éveiben járó wannabe értelmiség problémáit a kilátástalan jövőképtől a kiüresedett párkapcsolatokon át és a nyomasztó munkahelyi légkörön keresztül a lakhatatlan albérletekig. Mese az elcseszett randik utáni véget nem érő éjszakai buszozásokról, a nyomorult szakításokról, és arról, ahogy a felkelő nap fénye beteríti a várost az M7-es autópálya behajtó szakaszán a Balatonról jövet.
Fecske: Kárpáti Barnabás
A szövegkönyvet írta: Szarka Károly és Braun Barna
Díszlet: Fractal műhely
Produkciós asszisztens: Tóth Barbara
Rendezte: Braun Barna
Az előadást a Térszínház, a Három Holló és a TheatroGO viszi színre.
A Vabadaba egy érzés. Pontosabban sokféle érzés. A szerelem 22 árnyalata, ami 22 dalban szólal meg mostantól. Geszti Péter új koncert-estjén egykori Jazz+Az-os partnerével, Váczi Eszterrel kezd újabb zenés kalandba, hogy hol szentimentális, hol ironikus módon szóljon a szerelem csodáiról és viszontagságairól.
A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.
Wolfgang Amadeus Mozart: Don Giovanni, K. 527 vezényel és rendezi: Fischer Iván
Musicalvígjáték a félreértésekről és a válságon győzedelmeskedő szerelemről, melynek zenéjét a legnépszerűbb magyar előadók dalaiból válogattuk össze. Nyolc ember mulatságos…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!