Dámák a pakliban - krimi vígjáték
Akár egy Agatha Christie krimi a Sex és New York karaktereivel! A Liliom Produkció – Dámák a pakliban című új krimi-vígjátéka egy izgalmas, egész estés kikapcsolódást kínál a krimi és humor kedvelőinek.
Akár egy Agatha Christie krimi a Sex és New York karaktereivel! A Liliom Produkció – Dámák a pakliban című új krimi-vígjátéka egy izgalmas, egész estés kikapcsolódást kínál a krimi és humor kedvelőinek.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. április 29. hétfő, 19:00
Alice a jómódú özvegyasszony meghívja magához rég nem látott barátnőit:
– Ruby-t, (a még mindig) szexi bombázót
– Josie-t, a külföldön élő bohém festőnőt
– Nina-t, a gátlásaival küzdő háziasszonyt
Azt hihetnénk hogy egy mindennapos baráti találkozónak leszünk szemtanúi, ám az izgalmakkal és nem várt fordulatokkal teli komédiát meghökkentő részletek és féltve őrzött titkot tarkítják.
Természetesen mi más állhatna a bonyodalmak középpontjában, mint a teremtés koronája, a férfi.
A fergeteges vígjátékot négy remek színésznő előadásában láthatják a nézők:
Ruby – Ábel Anita/ Hegyi Barbara
Alice- Horváth Lili
Josie – Bede-Fazekas Annamária
Nina – Olasz Ági/Tallós Rita
A fiatal brit írónő komédiáját először láthatja Magyarországon a közönség a Liliom Produkció jóvoltából.
A díszletet és a jelmezeket tervezte: Ungár Anikó
Dramaturg : Csík Csaba
Fordította: Kovalits Anna
Rendezte: Tallós Rita
Forgalmazó: New Season Produkciós Iroda
A szerző megjegyzése: a FULLY COMMITTED kitalált történet. Minden hasonlóság bármely élő vagy nem élő személlyel csupán a véletlen műve. Bár néhány szereplő ismert emberek nevét viseli, a színdarabbéli ábrázolásuk teljesen kitalált.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
A magyar klasszikus zene napja, mint minden évben, ezúttal is a hazai muzsika ünnepe Kocsis Zoltán születésének évfordulóján.
A táncolható ritmusok, a kiváló énekesek és a mindent elsöprő hangulat garantálják, hogy ez az este tökéletes legyen!
Ebben a mesében benne van minden, amit a magyar népmesékben szeretünk: hazatalálás és megérkezés abba a közösségbe, ami megmenti a…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!