Elfog/Adsz - színházi előadás és workshop
Színházi előadás és workshop a csoporton belüli kirekesztésről és elfogadásról, főleg kamaszok számára. Szereplők: Bán Bálint, Eke Angéla.Rendező: Eke Angéla
több
Színházi előadás és workshop a csoporton belüli kirekesztésről és elfogadásról, főleg kamaszok számára. Szereplők: Bán Bálint, Eke Angéla.Rendező: Eke Angéla
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. szeptember 26. kedd, 14:00
A darab a két szereplő közti szociális és személyiségbeli különbségéből fakadó konfliktust és az elfogadás felé vezető utat nonverbális etűd formájában, kortárs bábszínházi elemek segítségével való történetmeséléssel mutatja be.
Az előadást feldolgozó foglalkozás követi, drámapedagógus által vezetett irányított csoportos foglalkozás keretében.
Szereplők: Bán Bálint, Eke Angéla
Drámapedagógus: Szendrey Gitta
Látvány: Pintér Judit, Eke Angéla
Zene: Puskás Dániel
Asszisztens: Klopfer Alexandra
Produkciós vezető: Megyeri Léna
Rendező: Eke Angéla
Agatha Christie & Gerald Verner ÉJFÉLTÁJT KRIMI fordította: Zöldi Gergely
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
2 felvonásos Kapunyitás: 18:50
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!