
ÉVADZÁRÓ 2022/2023
Lassan lezárjuk a 2022/2023-as évadunkat. Eltelt egy újabb évad. Az ötödik. S az első, amelyik teljes egészében végigment. Ezt megünnepeljük! Volt itt minden... more
Lassan lezárjuk a 2022/2023-as évadunkat. Eltelt egy újabb évad. Az ötödik. S az első, amelyik teljes egészében végigment. Ezt megünnepeljük! Volt itt minden... more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, June 23 2023 8:00PM
Nézettségben messze túlteljesítettük a tervezettet, hát még a realitást, hehe! Támogatásban viszont alulteljesítettek a döntéshozók, így maradt az az egyetlen esélyünk, hogy a Nézők érdeklődésére és jóindulatára bízzuk jövőnket. Ha ez a programunk megvalósul, akkor sikerrel jártunk. Persze sosem elég, hiszen tervezzük a jövőt, s továbbra is a Nézőkre, mint egyetlen támogatóinkra alapozzuk működésünket.
Évadzáró műsorunk a népszerű acoustic estjeink best of összegzéseként várja az érdeklődőket, és az esetleges (továbbra is) támogatóinkat. Cziczó Attila énekel és gitározik, s a csendeket kihasználva nagyon sokat mesél. Színházunk alapítója, író-rendezője ül a pódiumon és szórakoztat - miközben egymást váltják a FÉM színészei, alkotói, hogy együtt emlékezzenek a 2022/2023-as évad legszebb pillanataira. Sőt, igen gyakran dalra is fakadnak!
Várunk mindenkit! Éljen a nyár!
(A helyfoglalás egy jelképes összegbe kerül, de aki szeretne támogatni bennünket, megteheti a fizetésnél: Támogató jegyek az alábbi összegekért vásárolhatók: 10 000 Ft, 25 000 Ft, 50 000 Ft, 100 000 Ft. Köszönjük.)
Dumaszínház est
A történet a nyomorúságos sorsú, de páratlanul nemes szívű csavargó és egy utcára kitett, árva gyermek találkozásáról szól. A gyermeket, azaz a kölyköt a csavargó saját fiaként neveli fel, ám a két különböző ember közös élete korántsem konfliktusmentes – rengeteg vicces, csacska helyzetet szül.
Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of…
Wolfgang Amadeus Mozart: Don Giovanni, K. 527 Conductor and director: Iván Fischer
Kocsmaária sok nevetéssel és sírással.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.