Fierstein-Herman: Az Őrült Nők Ketrece - 150. előadás
Fierstein-Herman: Az Őrült Nők Ketrece
Jean Poiret Az őrült nők ketrece című színdarabja alapján
A Kultúrbrigád és az Átrium Film-Színház közös előadása.
Fierstein-Herman: Az Őrült Nők Ketrece
Jean Poiret Az őrült nők ketrece című színdarabja alapján
A Kultúrbrigád és az Átrium Film-Színház közös előadása.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. június 28. szerda, 19:30
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
Jerry Herman és Harvey Fierstein musicalje Jean Poiret filmen és színházban is világsikert aratott színdarabjából készült, és mind 1983-as bemutatója, mind 2004-es és 2010-es felújítása több Tony-díjat – és számtalan egyéb elismerést – kapott. A magyar változatot Alföldi Róbert állította színpadra a Kultúrbrigád és az Átrium Film-Színház 2014-es nyári bemutatójában.
Madárkák
BANKÓ BENCE / DOBRÁNYI MÁTÉ / HEGYI DÁVID / HORÁNYI ANDRÁS
SEPA GYÖRGY / SZELLE MARCELL / SZERÉMY DÁNIEL / TÓTH MIHÁLY
Kórus
Kovács Péter / Kristofori Ferenc / Sulyok Gergő
Zenekar:
Ablonczy Keve / Bartek Zsolt — klarinét, szaxofon, Magyar Ferenc / Varga Gábor — trombita
Studniczky László 'Zsatyi' / Frey György — basszusgitár, Nagy Zsolt / Papp Dániel — dob
Csengery Dániel / Grósz Zsuzsanna — zongora
A színdarab Magyarországon a THEATRUM MUNDI Színházi és Irodalmi Ügynökség közvetítésével kerül színre.
EXPLICIT SZÍNHÁZI TARTALOM — AZ ELŐADÁS MEGTEKINTÉSÉT 15 ÉVEN FELÜLIEKNEK AJÁNLJUK.
Az előadásról hang-, kép- és/vagy mozgóképfelvétel készítése nem engedélyezett. A műsor-, időpont- és szereplőváltoztatás jogát a Kultúrbrigád és az Átrium Film-Színház fenntartja.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Kapunyitás: 19 óra Koncertkezdés: 20:00 Kérjük, ne vásároljatok jegyeket megbízhatatlan forrásból, mert azok jó eséllyel lehetnek hamisak, érvénytelenek!
Szőcs Artur rendező napjainkba helyezi az eredetileg több mint hatvan éve játszódó történetet, s ekképp egy okosotthon technikai csodái is tovább komplikálják az eredeti bonyodalmakat
A táncolható ritmusok, a kiváló énekesek és a mindent elsöprő hangulat garantálják, hogy ez az este tökéletes legyen!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!