Galócza
Ivan Kusan: Galócza
Énekes népszínmű lövöldözéssel és gyilkossággal!
Ezen szörnyű, de hiteles tragédia arról szól, hogyan tették el láb alól, a legkülönösebb körülmények között a szlavóniai Fericsanacban Juraj Ardonjak urat.
Ivan Kusan: Galócza
Énekes népszínmű lövöldözéssel és gyilkossággal!
Ezen szörnyű, de hiteles tragédia arról szól, hogyan tették el láb alól, a legkülönösebb körülmények között a szlavóniai Fericsanacban Juraj Ardonjak urat.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2010. február 3. szerda, 19:00
Jelzett úr hűtlen és buja feleségének jóvoltából, aki tudniillik egy Borisz Mozsbolt nevezetű földmérő iránt érzett vonzalma következtében közvetett módon felbérelt egy rablóvezér gazembert, akinek a neve Jovo Sztaniszavljevics Galócza
Rendező: Varga Zoltán
Jelmeztervező: Kovács Yvette Alida
Zene: Másik János
Dramaturg: Kompár Valéria e.h.
Tánc: Keveházi Gábor
Fordító: Spiró György
Műsor: Händel: g-moll concerto grosso, HWV 324 Borogyin: Közép-Ázsia pusztáin Liszt: Prométheusz Vivaldi: Négy évszak – Nyár, 3. Presto
A társulat a világ egyik legismertebb árnyék- és fényszínházi együttese, amely egyedi vizuális élményt nyújt. Produkcióik során a művészek testükkel formálnak meg tárgyakat, alakokat és emberi történeteket, rendkívüli pontossággal és kreativitással. Az esemény ingyenes, de a részvétel feltétele a 0 Ft-os regisztrációs jegy kiváltása.
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
Napfényben fürdő görög sziget. Mindent körbeölelő csillogó türkiz tenger. Hangulatos tavernák, ínycsiklandó étkek, mavrodaphne… Egyszerűen idilli - tökéletes felkeresni, ott…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!