Író-író találkozó I
Azt nagyjából tudjuk, milyen egy író-olvasó találkozó. És vajon egy író-író találkozó? Az milyen lehet? Ott miről esik szó?
Most majd kiderül.
Azt nagyjából tudjuk, milyen egy író-olvasó találkozó. És vajon egy író-író találkozó? Az milyen lehet? Ott miről esik szó?
Most majd kiderül.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 21. kedd, 19:00
Mit csinál egy író? Ír. Biztos olvas is. És még? Valószínűleg figyel, megfigyel, mindent és mindenkit. Ha valaki nagyon néz a villamoson, lehet, hogy egy író az, aki épp terepszemlét tart, nyersanyagot gyűjt. Érdemes ilyenkor elfordulni (vagy elmenni onnan), ha az ember nem akarja, hogy ,,meg legyen írva”… persze lehet, hogy már késő.
Programsorozatunkban Maros András író beszélget aktuális íróvendégével írásról, olvasásról, faggatja műhelytitkokról, példaképekről, az írói lét szépségeiről, nehézségeiről. Aztán amikor kifogy a kérdésekből, a nézőkhöz fordul plusz kérdésekért; Katona László színművész pedig felolvas a vendég szövegeiből.
A sorozat első vendége: Garaczi László, József Attila-díjas író.
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Az ország legnépszerűbb fantáziafalujának lakói most dalra fakadnak! A Mi Kis Falunk hősei, ahogyan még soha nem látta együtt őket. A színpadon Pajkaszeg lakói, akik megmutatják, hogy a képernyőn kívül sincs jobb náluk! Falunap a fővárosban, Pajkaszeg a színpadon!
musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar…
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!