MAKSIM zongoraművész SEGMENTI crossover koncertje
Maksim Mrvica a zenekarával érkezik, vonósok, ütősök és fúvósok is közreműködnek a show-ban. Az estét különleges fények és videóeffektusok teszik még izgalmasabb.
(esőnap: július 18.)
Maksim Mrvica a zenekarával érkezik, vonósok, ütősök és fúvósok is közreműködnek a show-ban. Az estét különleges fények és videóeffektusok teszik még izgalmasabb.
(esőnap: július 18.)
Maksim Mrvica virtuóz zongoraművész jelenleg a világon a legtöbbet koncertező crossover zongorista. Számos rangos nemzetközi zenei verseny fődíjasa, az MTV Music Awards díjazottja, aki több mint 5 millió albumot adott el világszerte. A Margitszigeti Színház meghívására a SEGMENTI című műsorával érkezik hazánkba. A koncertre zenekarával érkezik, vonósok, ütősök és fúvósok is közreműködnek a show-ban. Az estét különleges fények és videóeffektusok teszik még izgalmasabbá.
Maksim már korán ígéretes tehetségnek mutatkozott, tanulmányait a budapesti Liszt Ferenc Zeneakadémián és a párizsi Alexander Scriabin Conservatoire-ban fejezte be, miután megnyerte a horvátországi nemzeti verseny első díját, valamint a franciaországi Rubinstein Zongoraverseny első díját. Művészi sokszínűsége a zenén túl a divat világába is átnyúlik, ahol olyan vezető márkákkal való együttműködésének köszönhetően, mint a Dolce&Gabbana, az Armani és a Christian Dior, a Vogue Homme a legjobban öltözött férfinak választotta. Karizmája és hatalmas tehetsége olyan márkákat is megszólított, mint az American Express, a BMW, a Samsung, a Star Alliance és a Yamaha.
Zenei stílusa lebontotta a zenei műfajok közötti határokat, a klasszikus zenétől, a filmzenén át, a popig és az elektronikus zenéig. Az EMI-vel, a Sony-val és a Universal-lal is együttműködve.
„Meg kell találnunk a módját, hogy a fiatalabb közönséget megismertessük a klasszikus zenével, mert különben egy napon nem lesz, aki folytatja majd ezt a zenei irányzatot”
– Maksim Mrvica
A zenész híres arról, hogy kísérletezik a klasszikus zene és a popzene fúziójával, olykor elektronikus ütemekkel és hangokkal fűszerezve a híres klasszikus műveket. Maksim úgy véli, hogy ez a fajta kísérletezés a komolyzene jövőbeni túlélésének szerves része.
Stefanie True (szoprán) művészeti vezető és barokk hegedű: Midori Seiler barokk gesztika: Sigrid T’Hooft
A pillanatban létezés öröme: ezt jelenti – oly sok más mellett – az improvizáció, amely alapköve a jazznek, a népzenének,…
Lassan egy évtizede annak, hogy Miklósa Erika és Balázs János közösen álltak a közönség elé olyan párbeszédre lépve, mely nemcsak…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!