
Mi bajunk lehet? - Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté közös estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Onsdag, 09. April 2025 18:00
Te is szoktál azon gondolkozni, hogy mi bajod lehet? Már mindent megpróbáltál annak érdekében, hogy jobban érezd magad, de semmi nem segít?
Hiába próbálod kristályokkal kivédeni a Mars rossz állását, az exed még mindig nézi az insta storyjaidat?
Hiába írsz esténként a hálanaplódba az időszakos böjtről, mégsem tudod elhinni a tükörre ragasztott pozitív megerősítő üzeneteket?
Hiába olvasod lefelé néző kutya pózban a kötődési problémákról szóló önsegítő könyvet az érzelmi támogatást nyújtó nyuladnak, mégsem vagy kiegyensúlyozottabb?
Hiába viszed magaddal a boltba az újrahasznosított szívószálból horgolt vászontáskádat, hogy delfinmentes tonhalat vegyél a peszketáriánus macskádnak, mégsem érzed magad jobb embernek?
Nehéz volt végig olvasnod ezt a leírást, mert a folyamatos tiktokozás miatt már csak 6 másodpercig tudsz egy dologra figyelni?
Ha bármelyik kérdésre igennel vagy nemmel válaszoltál, gyere el Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté új estjére! Elvégre mi bajunk lehet?
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat.
Barangolja be a romantikus épület gyönyörű belső tereit, ismerje meg több mint 150 éves történelmét és hagyja, hogy lenyűgözze a páratlan panoráma!
Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.
Az este egyedülálló módon ötvözi a nosztalgia erejét és az újragondolás izgalmát.
A New York-i Broadway-ról Londonba és most Budapestre! A 2025 januári 3 teltházas elsöprő sikerű koncert után az együttes 2026-ban…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.