
Opera StandUP - Faremido Bt.
Hábetler András és a FareMido Operatársulat különleges Opera StandUP-ra invitálja a budapesti közönséget!
Hábetler András és a FareMido Operatársulat különleges Opera StandUP-ra invitálja a budapesti közönséget!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, October 04 2019 7:00PM
Felejtsük el mindazt, amit eddig az operáról tudtunk, hallottunk vagy tapasztaltunk.
Hábetler András és a FareMido Operatársulat különleges Opera StandUP-ra invitálja a budapesti közönséget!
A rendkívüli operakoncerten pátosz és mikrofon nélkül, kivételes hangokkal és sok-sok humorral megfűszerezett zenei élmény vár a nézőkre. Ha szereti az operát, vagy csak szeretné szeretni, akkor ezt a koncertet ne hagyja ki!
Részleteket hallhatnak mások mellett: A varázsfuvola, a Figaro házassága, a Don Giovanni, a Szerelmi bájital, A sevillai borbély, A trubadur, a Rigoletto, a Sámson és Delila és a Bánk bán című operákból.
FELLÉPNEK A FAREMIDO OPERATÁRSULAT ÁLLANDÓ ÉS VENDÉGMŰVÉSZEI:
Fodor Beatrix
Keszei Bori
Kriszta Kinga
Wiedemann Bernadett
Horváth István
Pataki Bence
Köteles Géza
Hábetler András
Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
MMKI Jubileumi Ünnepség díszelőadásaként, koncertszerűen kerül bemutatásra hazánk legújabb történelmi ihletésű musical-operája, Az Aranyváros hercege.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.