Recirquel: Solus Amor
Csak a szeretet: az egyetlen és ősi, időn és téren átívelő, mindannyiunkat összekötő energiáról beszél Magyarország első számú újcirkusz-társulata, a Recirquel produkciója. több
Csak a szeretet: az egyetlen és ősi, időn és téren átívelő, mindannyiunkat összekötő energiáról beszél Magyarország első számú újcirkusz-társulata, a Recirquel produkciója. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. július 5. szombat, 19:00
A Vági Bence művészeti vezető rendezte Solus Amor a társulattal való többéves közös munka során megteremtett „cirque danse” nyelvén megszólaló monumentális előadás korunk természet és csoda iránti vágyódásából meríti erejét. Az előadás különleges szereplője egy mitikus medvebáb: a világhírű dél-afrikai tervező Janni Younge alkotásának a valódit tökéletesen imitáló mozgásait táncosok irányítják.
A bemutató a Recirquellel közös programként a Müpa szervezésében valósult meg.
Előadják:
Bagdi Gergely
Fehér Ádám
Horváth Zita
Illés Renátó
Sergii Materynskyi
Yevheniia Obolonina
Seguí-Fábián Eszter
Frederico Silva
Téri Gáspár
Várnagy Kristóf
Zsíros Gábor
Zene: Szirtes Edina
Bábok: Janni Younge
Díszlet: Klimó Péter
Lebegőfüggöny-design: Klimó Péter, Vági Bence, Vladár Tamás
Jelmez: Kasza Emese
Jelmezkivitelező: Muladi Klára
Hang: Terjék Gábor
Fény: Lenzsér Attila, Pető József
Reptetéstechnikai tervező, technikai vezető: Vladár Tamás
Próbavezető: Horváth Zita
Levegőakrobatika-koreográfus: Illés Renátó
A rendező kreatív munkatársa: Zsíros Gábor
A rendező munkatársa: Schlecht Aliz
Koreográfus, rendező: Vági Bence
Rendező: Müpa
Egy miniszter pályafutásának csúcsa felé közelít, ugyanis reményei szerint az államfő hamarosan őt bízza meg kabinetváltással, egyúttal pedig megkapja miniszterelnöki kinevezését. Ám ember tervez... ugyanis barátja, Bouladon képviselő szokatlan kéréssel keresi meg: szeretné a miniszter feleségét egy hétre elvinni a Zöld-foki szigetekre, és ha ezt a kérését megtagadja, felfedi a miniszter féltve őrzött titkait. A miniszter megpróbálja megvesztegetni, sőt, még egy szexéhes csere nőt is felajánl. De, hogy mi lesz a történet vége, utazik-e Bouladon bárkivel a szigetekre, és lesz-e miniszterelnöki kinevezés, arra derüljön fény akkor, amikor megnézi ezt a kacagtató komédiát.
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
MŰSOR Weber: Oberon nyitány Mendelssohn: e-moll hegedűverseny, op.64 Brahms: IV.szimfónia KÖZREMŰKÖDIK Amira Abouzahra - hegedű VEZÉNYEL Neeme Järvi
Trois couleurs: Rouge francia-lengyel-svájci filmdráma, 96 perc, 1994 francia nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!