Robin Hawdon: Szeretőből egy is sok
vígjáték 2 részben
vígjáték 2 részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 22. kedd, 19:00
Egyetlen apró nyelvbotlás tönkreteheti még a lehető legaprólékosabban megtervezett hétvégét is. A szép tervek kártyavárként omlanak össze, hogy végül félreértések és szörnyű bonyodalmak lavinájává változzanak. Jóból is megárt a sok, és ha mindenki egyszerre kapná meg, amire vágyik, senki se lenne igazán boldog. Jobb ha még azelőtt belátjuk, mielőtt a korsó elindul a kútra: nem érdemes járt utat járatlanért.
Szereplők
Trokán Anna / Szőlőskei Timea.............................. Clarice
Suhajda Dániel....................................................... Roger
Gregor Bernadett.................................................... Daisie
Baronits Gábor........................................................ Richard
Barabás Kiss Zoltán / Németh Kristóf..................... Bob
Beleznay Endre....................................................... Rodney
Alkotók
fordította: Danicska Mónika és Straub Dezső
rendező: Beleznay Endre
rendező munkatársa: Kiss Kriszta
A változtatás jogát fenntartjuk.
Az előadást a Kulturális és Innovációs Minisztérium támogatja.
„A szerző engedélyét a Film Rights Limited (UK) és a Hofra Kft. közvetítette.”
Karl Marx filozófiai munkája, A tőke tragikus félreértések tömegének alapja. Felismerései egy testet és lelket megnyomorító ideológiát hívtak életre. Miért nem tudunk szabadulni ettől a vallásellenességgel átszőtt gondolkodásmódtól? Bohózati elemekkel átszőtt haláltánc születik a Nemzetiben.
Egy apró, törött legyező látszólag semmiség – de elég ahhoz, hogy egy olasz városka élete felboruljon.
bemutató William Rowley, Thomas Middleton reneszánsz thriller két véres és vicces részben Bemutató: 2026. április 17.
Dumaszínház est
Kapunyitás: 19 óra Koncertkezdés: 20:00 Kérjük, ne vásároljatok jegyeket megbízhatatlan forrásból, mert azok jó eséllyel lehetnek hamisak, érvénytelenek!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!