Spin/Off
A Spin/Off egy beugró lehetőség a FÉM színészeinek, hiszen ez egy háromszereplős szituációs játékokon alapuló színházi est.
Támogassák a FÉM Színházat egy jegyvásárlással! Köszönjük.
A Spin/Off egy beugró lehetőség a FÉM színészeinek, hiszen ez egy háromszereplős szituációs játékokon alapuló színházi est.
Támogassák a FÉM Színházat egy jegyvásárlással! Köszönjük.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Amellett, hogy szórakoztató, remek lehetőség a játékosság(uk) bemutatására is. A három szereplőnek előre megírt, s helyben kitalált improvizációs feladatokat kell megoldania. A feladatok jellege nem változik a havonta egy-két alkalommal színpadra álló szereplőknek, de a konkrét szituációkkal aznap este találkoznak először, így felkészülésre nincs lehetőség. A színészek próbálkoznak, a Közönség pedig megszakad a röhögéstől.
A műsor kb. 2 x 50 perc.
Exkluzív kávézónk várja Nézőinket előadás előtt-alatt-után.
[ FÉM | színház+kávézó+belváros ]
Itallap: https://www.femszinhaz.hu/kavezo
Kedves Nézőink! Sajnos évadonként csak egy új bemutatót tudunk tartani, ám szeretnénk, ha találkozhatnánk Önökkel gyakrabban is. Ezért olyan programokat tervezünk pódiumszínpadunkra, melyek megmutatják, milyen színes, érdekes, értékes közösség vagyunk. Ezen alkalmak lehetőséget adnak arra, hogy a színháztermen kívül is találkozhassunk egymással, s arra is, hogy aki megteheti, extra jegy vásárlásával támogathassa missziónkat. Ez is egy ilyen program. Köszönjük, ha velünk lesznek!
[Aznapi színházjeggyel a program ingyen látogatható - a szabad helyek függvényében.]
Az előadás napján magasabb jegyárral kell számolni!
Kávéházi nézőtér: 4 szék az asztalok körül.
A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.
Mozart csillapíthatatlanul szerelmes volt az életbe. Jöhetett minden, ami „bűnös”: bor, kártya, biliárd. Szenvedélye a zenei ornamentikákban is kifejeződött: burjánzó acciaccaturák, trillák, mások által nem próbált kadenciák, kromatikus futamok. De vágyakozásának legfőbb tárgyai mégiscsak a nők voltak. Remekművei közül nem egyet ajánlott kifejezetten egyik vagy másik szerelmének, akik örök életűvé váltak a hozzájuk írt koncert- és operaáriákban.
A történetben szereplő többi szimbolikus szereplővel együtt, Pinokkió mintha mindazokat az érthetetlen vagy félreértett vonásokat testesítené meg, amelyek a kamaszkor…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!