KaposFest "Bach másként..."
Összművészeti est Johann Sebastian Bach emlékére
Összművészeti est Johann Sebastian Bach emlékére
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. augusztus 15. vasárnap, 18:00
Műsor:
Johann Sebastian Bach: C-dúr zenekari szvit, BWV 1066
(Overture, Menuet I II, Boureé I II)
Signum Saxophone Quartet (tagjai: Blaž Kemperle, Hayrapet Arakelyan, Alan Lužar, Guerino Bellarosa)
Johann Sebastian Bach: h-moll nyitány francia stílusban, BWV 831
Ksenija Sidorova (harmonika)
Johann Sebastian Bach: Chaconne a d-moll partitából, BWV 1004
Avi Avital (mandolin)
Johann Sebastian Bach: 3. Brandenburgi verseny, BWV 1048
Alexis Cárdenas (hegedű) Pusker Júlia (hegedű) Szűcs Máté (brácsa)Várdai István (cselló) Stéger Endre (cselló), a Fesztivál mesterkurzusainak hallgatói
szünet
Johann Sebastian Bach: D-dúr csellószvit, BWV 1012
Várdai István (cselló), km. Győri Balett társulata
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
A szabadság és a szerelem szívmelengető találkozása látványos elemekkel, lovakkal, artistákkal, lendületes táncokkal és sodró erejű színészi játékkal.
Vígjáték az áramszünetben. Miközben a társaság nem lát semmit, a nézők mindent látnak… Brindsley és Carol fiatal pár. A férfi feltörekvő szobrász, és menyasszonyával elloptak pár műtárgyat a szomszédban lakó Harold Gorringe-től, hogy azokkal lenyűgözzék Carol vendégségbe érkező apját, illetve annak gazdag műgyűjtő barátját, Lembergert. A vendégek érkezése előtt azonban elmegy az áram, és teljes sötétségben kell megfelelni az apósjelöltnek, Melkett ezredesnek. Mindeközben beállít a sötéttől rettegő felsőszomszéd, Miss Furnival, felbukkan Brindsley korábbi szeretője, Clea, ráadásul a szomszéd lakó, akitől a műtárgyakat „köcsönvették”, Harold Gorringe is idő előtt hazatér… A klasszikus bohózati helyzeteket az teszi még viccesebbé, hogy a szereplők a sötétben semmit nem látnak, a nézők viszont mindent.
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!