Mennyország
Árni Ibsen izlandi író skizofrén vígjátéka hat fiatal hétvégi kiruccanásáról szól, egy kölcsönkapott nyaralóban.
Árni Ibsen izlandi író skizofrén vígjátéka hat fiatal hétvégi kiruccanásáról szól, egy kölcsönkapott nyaralóban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, May 29 2009 7:00PM
Mennyország
A cselekmény egyetlen nap leforgása alatt játszódik le; ezalatt végignézhetjük a mai "tipusfiatalok" mindennapjait. Esznek, isznak, szórakoznak, jót derülnek saját szellemi szegénységükön. Tükör ez az előadás, melyben a szerző sok humorral és megértéssel segíti a mai fiatalokat egy tartalmasabb élet elérésében.
Szabad színház és derű, vidám jelenetek – ám az előadás a színházról, mint a túlélés lehetőségéről is szól a hazáját elhagyni kényszerülő beregszászi társulat előadásában.
Egy zord, viharos napon egy árva kislány téved Andersen szegényes pincelakásába. A kis Gerdát elbűvöli a bábszínház, amelyben négy bábu árválkodik. A megelevenedett bábfigurák - az Ólomkatona, a Táncosnő, Zsófi rongybaba, és Ole manó - egy különleges küldetés teljesítésére kérik fel a kislányt: ölelje meg a Hókirálynőt, hogy feloldódhasson a jég az emberek szívéről, és egy boldogabb szeretetteljes világ köszönthessen ránk.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.