Buy tickets
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, May 26 2024 11:00AM
A real family entertainment show on Budapest Operetta Theatre's main stage with spectacular visuals, featuring Kata Janza, Mara Kékkovács, Lilla Polyák singing musical and movie hits for the young and old alike.
With songs from The Wizard of Oz, Lion King, The Sound Of Music, The Magic Flute, Mary Poppins, The Little Mermaid, Hercules, Madagascar and Vuk, this show (directed by Böhm György) is a real treat for children.
The spectacular visuals were created by IzzóVízió, but perhaps the real theatrical magic is even more exciting: with everything moving around the stage, from the scenery to the iron curtain.
A Kulturális és Innovációs Minisztérium Jókai200 programsorozatának részeként 61 hazai és 2 külhoni helyszínen indultak POKET-Jókai olvasókörök, amelyben Jókai 5 újonnan megjelentetett kisregényét dolgozzák fel a résztvevők.
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.