Szimfonikus ABBA
A Győri Filharmonikus Zenekar bemutatja:
A Győri Filharmonikus Zenekar bemutatja:
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, February 21 2023 7:00PM
Szimfonikus ABBA
Közreműködnek:
Polyák Lilla
Malek Andrea
Náray Erika
Kocsis Tibor
Magyar Bálint
Műsorvezető: Bősze Ádám
Vezényel: Silló István
A szabadság és a szerelem szívmelengető találkozása látványos elemekkel, lovakkal, artistákkal, lendületes táncokkal és sodró erejű színészi játékkal.
Vígjáték az áramszünetben. Miközben a társaság nem lát semmit, a nézők mindent látnak… Brindsley és Carol fiatal pár. A férfi feltörekvő szobrász, és menyasszonyával elloptak pár műtárgyat a szomszédban lakó Harold Gorringe-től, hogy azokkal lenyűgözzék Carol vendégségbe érkező apját, illetve annak gazdag műgyűjtő barátját, Lembergert. A vendégek érkezése előtt azonban elmegy az áram, és teljes sötétségben kell megfelelni az apósjelöltnek, Melkett ezredesnek. Mindeközben beállít a sötéttől rettegő felsőszomszéd, Miss Furnival, felbukkan Brindsley korábbi szeretője, Clea, ráadásul a szomszéd lakó, akitől a műtárgyakat „köcsönvették”, Harold Gorringe is idő előtt hazatér… A klasszikus bohózati helyzeteket az teszi még viccesebbé, hogy a szereplők a sötétben semmit nem látnak, a nézők viszont mindent.
Kosztolányi Dezső: Esti Kornél (1933) c. novelláskötetének színpadi változata. [március 27-én végleg bezár a FÉM. már csak 5 alkalommal látható az előadás]
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
Hófödte revükabaré tánccal, dallal, zenével, viccekkel, ünnepekkel és meglepetésekkel.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.